Modernizacja sali gimnastycznej zakończyła plan remontów prowadzonych od 2008 r. w internacie I LO im. Tarasa Szewczenki w Białym Borze. Łączne wydatki związane z poprawą stanu technicznego obiektu, w tym m.in. termomodernizacja budynku, remont pokoi oraz sali gimnastycznej kosztowały samorząd województwa ponad 2 mln złotych. Na poprawa stanu technicznego samego obiektu sportowego wydatkowano 632.404,62 zł.







